Stále prítomní dvaja vodiči

Našou prioritou je spokojnosť zákazníka, a preto na každej ceste sú s vami v aute prítomní stále dvaja vodiči. Robíme všetko pre vašu bezpečnosť.Ak už niekto z vás absolvoval cestu medzi Slovenskom a Švajčiarskom ako vodič, určite vie, že je to veľmi náročné. Tá najdlhšia trasa z Východného Slovenska až do Ženevy meria viac ako 1 500 km. a trvá pri optimálnej premávke viac ako 17 hodín.

Aj pri dodržiavaní bezpečnostných prestávok sú jazdy autom medzi Slovenskom a Švajčiarskom pre jedného vodiča veľkým rizikom. Keď má taký vodič v aute posádku, je o to viac pod tlakom zodpovednosti.

Určite ste už počuli príbehy o cestujúcich nejednej osobnej prepravy, ktorí museli na vodiča rozprávať, prípadne do neho drgať, aby nezaspal. Takéto prípady už skončili neraz tragickými nehodami, ktoré sa dostali na aj na televízne obrazovky.

Cestovanie s osobnou prepravou, kde sú v aute stále prítomní dvaja vodiči je možno o čosi málo drahšia, ale určite sa oplatí v rámci minimalizácie rizika, či cestujete do práce alebo práve naopak za svojou rodinou.