Preprava osôb sa znovu rozbieha

22. apríla 2021 Napísal: Osobná preprava Bez komentára

Každá kríza sa raz skončí a tá pandemická je už naozaj na ústupe. Pre nás to znamená, že medzinárodná preprava osôb sa znovu oživuje.

Obmedzenie cestovania patrilo pre každú krajinu zasiahnutú pandémiou ochorenia COVID-19 medzi prvé opatrenie, ktoré spomaľovalo jej šírenie. Keďže je našim hlavným cieľom medzinárodná preprava osôb, na našich trasách medzi Slovenskom a Švajčiarskom sme to jednoznačne cítili.

Aj keď sme často prepravovali cestujúcich v poloprázdnych autách, našou prvoradou snahou bolo udržať spoľahlivosť a kvalitu poskytovaných služieb a samozrejme zachovať pracovné miesta šoférov. Takisto sme sa snažili o zachovanie bezpečnosti tak cestujúcich ako aj našich šoférov. To všetko sa nám podarilo.

Po vyradení Slovenska z karanténneho zoznamu Švajčiarska sa preprava osôb znovu rozbieha a my sme radi, že sme ťažkú situáciu zvládli. Sme pripravení na našich zákazníkov v objeme a kvalite, ktorú si pamätajú spred krízy.

Ďalšou dobrou správou je, že európske štáty sa dohodli na zavedení očkovacieho preukazu, čo bude už zrejme do leta ďalším pozitívnym impulzom pre uvoľnenie cestovania.

Do dnešného dňa cestovali medzi Slovenskom a Švajčiarskom skoro výlučne tí, ktorí museli. Dnes sa rozbieha cestovanie aj pre tých, ktorí cestujú za rodinou a možno už od leta budú cestovanie preferovať viac aj turisti.

Švajčiarsko je krajina ponúkajúca nie len slušne platenú prácu, ale aj neskutočne krásnu prírodu, či rôzne pamätihodnosti. Kdekoľvek sa budete chcieť dopraviť, môžete využiť naše služby.

Náš dispečing, šoféri a vozový park je pripravený, a preto sa na nás s prepravou osôb medzi Slovenskom a Švajčiarskom môžete kedykoľvek obrátiť. Ponúkame vám osobnú prepravu osôb v komforte a bezkonkurenčnej cene, ktorá odráža bezpečnosť cestovania v našich vozidlách.

Využite zľavy a rezervujte si osobnú prepravu online cez náš rezervačný formulár. Tešíme sa na vás.