Objednávka prepravy je online

25. apríla 2021 Napísal: Osobná preprava Bez komentára

Objednávka prepravy je pre našich zákazníkov veľmi jednoduchá, pretože ju ponúkame aj online.

Osobnú prepravu medzi Slovenskom a Švajčiarskom si u nás môžete objednať telefonicky, emailom, cez sociálne siete alebo prostredníctvom rezervačného formulára. Pri formulári zadáte požadované údaje a systém vám vypočíta približnú cenu cestovného. Následne sa vám ozve náš dispečing s potvrdením rezervácie a ceny.

Pri online objednávke prepravy z adresy na adresu si dajte pozor hlavne na údaje, ktoré do formulára zadávate. Údaje musia byť úplné a pravdivé, pretože ich nepresnosť môže spôsobiť problémy ako nám, tak aj zákazníkom. Náš dispečing sa samozrejme snaží o elimináciu nepresností, a preto sa vás bude možno pýtať na niektoré detajly.

Pre tých, ktorí si nie sú istí požadovaným údajom pri vypĺňaní objednávky prepravy, je pod formulárom uvedený sprievodca registračného formulára. Tento sprievodca vám podrobne opíše, čo sa v ktorom poli formulára požaduje.

Rezervačný formulár môžete vyplniť buď na stolovom počítači, ale aj na mobilnom zariadení, ako je smartfón alebo tablet. Ako potvrdenie, že ste rezeravačný formulár vyplnili správne a odoslali, vám na zadaný email pošleme sumár vami rezervovanej cesty.

Ak máte akékoľvek otázky, týkajúce sa našej osobnej prepravy osôb, kontaktujte nás prosím cez dispečing na Facebook.

Objednávka prepravy nie je záväzná a v rámci pravidiel nášho prepravného poriadku ju môžte včas stornovať.