Naše opatrenia pre Vašu bezpečnosť

10. júna 2020 Napísal: Osobná preprava Bez komentára

Uvoľňovanie opatrení nás určite všetkých teší, ale bezpečnosť je prvoradá, a preto naše opatrenia ostávajú v platnosti.

Cestovanie s nami je maximálne bezpečné, pretože v každom našom aute na cestách s Vami sú neustále dvaja šoféri. K bezpečnosti samozrejme prispieva aj náš vozový park vybavený výhradne autami značky Mercedes-Benz.

Avšak pandémia koronavírusu posúva hranice bezpečnosti a my na to samozrejme musíme reagovať. Vaše zdravie, zdravie vašich blízkych alebo kolegov, či pacientov by malo byť maximálne chránené, čo neberieme na ľahkú váhu.

Preto sme zaviedli nasledovné opatrenia:

  • pri návrate vozidla zo Švajčiarska, necháme každé vozidlo vydenzifikovať ozónom, čo je maximálne účinná metóda (99,99 %) na zneškodnenie vírusov a baktérií,
  • pre klientov poskytujeme počas prevozu rúška,
  • vodiči sú vybavení antibakteriálnymi obrúskami a rúškami,
  • klientom  pred cestou meriame teplotu bezdotykovým teplomerom.

Všetkých zákazníkov žiadame o súčinnosť. Ak máte príznaky respiračnej choroby ako teplota, dýchavičnosť alebo kašeľ, žiadame Vás o urýchlené zrušenie rezervácie Vašej cesty.

Každému cestujúcemu pred nastúpením do vozidla bude bezdotykovým teplomerom zmeraná teplota. V prípade podozrenia na už uvedené príznaky respiračnej choroby u klienta, budeme nútení Vašu rezerváciu stornovať sami.

Berte prosím na vedomie, že týmto opatrením sa nechceme nikoho dotknúť, ide len o našu zodpovednosť k ostatným cestujúcim a vodičom.

Ak sa necítite úplne zdravý, stále máte možnosť si objednať aj našu individuálnu prepravu, takže v tomto prípade kontaktuje náš dispečing na 0949 000 490.