Najlacnejšia preprava osôb

17. mája 2021 Napísal: Osobná preprava Bez komentára

Možno ste už na internete hľadali najlacnejšiu prepravu osôb. Cena je samozrejme jeden z dôležitých kritérií, podľa čoho si klient vyberá prepravu.

Každá osobná preprava, teda aj naša, sa snaží vyhovieť aj kritériu ceny, ale u nás je pred cenou samozrejme bezpečnosť a spoľahlivosť. To je dôvod, prečo nie sme zrejme najlacnejší.

Všetci zákazníci by si mali uvedomiť, že legálna osobná preprava má reálne náklady (licencia, vozový park, dispečing ai.) a v dnešnej dobe, keď je cestovanie obmedzované, sa väčšina z nás dostala dokonca do straty.

Najlacnejšia preprava osôb neznamená, že cestovanie s ňou je spoľahlivé a už vôbec nemusí byť bezpečné. Každá preprava, ktorá robí tzv. cenový dumping, musí niekde túto stratu vykrývať a najčastejšie to robí na kvalite služieb alebo bezpečnosti. A to znamená pre každého zákazníka zvýšené riziko.

Naša minimálna cena cestovného medzi Slovenskom a Švajčiarskom je 75 €, čo je podľa nás férová cena. Robíme prepravu z adresy na adresu, vo vozidle sú stále prítomní dvaja vodiči, ponúkame online rezervačný formulár a naši zákazníci cestujú v komforte vozidiel Mercedes.

Ak by sme takto nastavené služby porovnali s konkurenciou, zrejme by sme boli tou najlacnejšou prepravou osôb vo férovej súťaži. Je samozrejme na každom zákazníkovi, ako bude cestovať a čo je ochotný za to zaplatiť.

My budeme radi, keď oceníte naše služby a budete aj naďalej cestovať medzi Slovenskom a Švajčiarskom s nami.