Expresná preprava medzi Slovenskom a Švajčiarskom

30. apríla 2021 Napísal: Osobná preprava Bez komentára

Označenie expresná preprava si vyslúži vždy taká prepravná spoločnosť, ktorá dokáže prepraviť osoby medzi Slovenskom a Švajčiarskom čo najrýchlejšie.

Osobná preprava SwissTrans si určite označenie expresná preprava zaslúži. Dokázali sme to vďaka našej obchodnej stratégii a vďaka prepracovanej logistike.

Naše nástupné a výstupné adresy sa nachádzajú výlučne na území Slovenska a Švajčiarska. To znamená, že naši vodiči zastavujú na území tranzitných krajín (AT a DE) iba na diaľničných odpočívadlách z dôvodu vykonania prestávky.

Niektoré osobné prepravy majú obchodnú stratégiu zachádzania v tranzitných krajinách, čo samozrejme predlžuje čas cesty, hlavne ak ide o alpské lokality v Rakúsku.

Druhým faktorom ovplyvňujúcim expresnú prepravu osôb je prepracovaná logistika. Máme k dispozícii 3 vozidlá, ktoré pokryjú trasy podľa toho, kde naši zákazníci do vozidiel nastupujú.

Vozidlá sa v prípade potreby na hraniciach stretnú a zákazníci si medzi vozidla prestúpia podľa jednotlivých trás pre výstupné adresy. Takto vieme garantovať expresnú prepravu z adresy na adresu.

Osobnú prepravu od spoločnosti SwissTrans medzi Slovenskom a Švajčiarskom si môžete objednať telefonicky, emailom, cez sociálne siete alebo prostredníctvom rezervačného formulára.

Aj napriek tomu, že sa snažíme o čím najrýchlejšiu cestu pre každého zákazníka, našou prioritou je hlavne bezpečnosť. Z toho dôvodu uprednostňujeme pred rýchlosťou dodržiavanie dopravných predpisov.

Ak máte akékoľvek otázky, týkajúce sa našej expresnej prepravy osôb, kontaktujte nás prosím cez dispečing na Facebook.